Provozovna
Mitrovická 315
724 00 Ostrava – Stará Bělá

Servisní poradce
+420 739 330 112
Po – Pá 7:00 – 17:00

Servisní prohlídkaServisní prohlídka je u všech vozů prováděna podle předpisu výrobce v daném intervalu. Obvyklý termín kontroly bývá každých 15 až 30 tisíc km nebo každý rok, podle toho, co nastane dříve. Naším cílem je udržet Vaše vozidlo ve správném a spolehlivém provozním stavu.

Při servisní prohlídce se vždy mění motorový olej a olejový filtr. Podle stavu km a stáří vozu se mění převodový a rozvodový olej, vzduchový, kabinový (pylový) a palivový filtr. Brzdová kapalina má interval na výměnu každé dva roky.

Kontroluje se stav a úplnost kapalin i osvětlení: chladící kapalina, servo kapalina aj. Případně se provádí jejich výměna. Údržba obsahuje i kontrolu důležitých komponent: brzd, tlumičů, čepů, řízení, geometrie, diagnostika motoru aj. Kontroluje se celkový technický stav vozu.

Úkony servisní prohlídky jsou stejné jako u garanční prohlídky. Servisní prohlídka bývá vnímána jako pravidelná prohlídka po záruční době. Pro správný chod motoru je podstatné tyto pravidelné prohlídky a údržbu vozu nezanedbávat.

Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

Rezervace termínů

Online rezervace
Články blogu

Zobrazit blog


© 2024 Vávra autoservis, pneuservis | Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Webstránky od JG-Media.eu
Přejít k navigační liště